Close

PREKIŲ PRISTATYMAS

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneriai UAB „Baltic Post“. Įmonė UAB „Baltic Post“ yra antrinė Lietuvos pašto įmonė, kuri valdo prekės ženklą LP EXPRESS. LP EXPRESS – tai Lietuvos pašto prekės ženklas, su kuriuo vystoma kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų veikla.

ARBA

Siuntų tarnyba OMNIVA

Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių pristatymas į Jūsų pasirinktą LP Expressterminalą (paštomatą)

Užsakytų prekių atsiėmimas bet kuriame iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių

Užsakytų prekių pristatymas į Jūsų pasirinktą Omniva terminalą (paštomatą)

lp express paštomatas

atsiėmimas Lietuvos Pašto skyriuje

101 stilius omniva paštomatas

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą terminalą (paštomatą). Šie terminalai yra daugumoje Lietuvos miestų, gyventojų labiausiai lankomose vietose, dažniausiai prie didžiųjų prekybos centrų. Visą LP Express terminalų tinklą matysite paspaudę nuorodą: terminalai

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Lietuvos pašto skyriuje.

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą terminalą (paštomatą). Šie terminalai yra daugumoje Lietuvos miestų, gyventojų labiausiai lankomose vietose, dažniausiai prie didžiųjų prekybos centrų. Visą Omniva terminalų tinklą matysite paspaudę nuorodą: terminalai

Mums įdėjus siuntą Jūs el. paštu gaunate pranešimą, kad siunta išsiųsta. Kartu gaunate siuntos sekimo nuorodą. Per 1-2d.d siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą terminalą į savo mob. tel. gausite žinutę su PIN kodu, kurį įvesite atsiimant siuntinį.

Siuntos pristatomos į artimiausią pašto skyrių per 2-5 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į artimiausią pašto skyrių, paštininkas Jūsų pašto dėžutėje paliks pranešimą. Atsiimti siuntą rekomenduojame per 15 dienų.

Mums įdėjus siuntą Jūs el. paštu gaunate pranešimą, kad siunta išsiųsta. Kartu gaunate siuntos sekimo nuorodą. Per 1-5d.d siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą terminalą į savo mob. tel. gausite žinutę su PIN kodu, kurį įvesite atsiimant siuntinį.

Gavus žinutę jog siunta jau pristatyta į Jūsų pasirinktą terminalą, reikės atvykus įvesti žinutėje parašytą PIN kodą, tuomet atsidarys durelės ir galėsite pasiimti savo prekę. Siunta LP Express terminale saugoma 3 dienas.

Atsiimdami siuntą pašto skyriuje turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.

Gavus žinutę jog siunta jau pristatyta į Jūsų pasirinktą terminalą, reikės atvykus įvesti žinutėje parašytą PIN kodą, tuomet atsidarys durelės ir galėsite pasiimti savo prekę. Siunta Omniva terminale saugoma 3 dienas.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam paštininkui, kurjeriui ar LP Express terminalo taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.


Close